Однією з десяти  ключових компетентностей, формування яких вимагає реалізація концепції Нової української школи, є інформаційно-цифрова компетентність.  Як її формувати на уроках інформатики, як покращити якість використання сучасних освітніх технологій у навчально-виховному процесі закладів освіти  обговорювали  вчителі  на семінарі з теми «Мультимедійні презентації, комп’ютерні ігри як один з засобів розвитку креативного мислення”, який відбувся 19 грудня 2018 року на базі АРЛІ.

    Заступник директора з науково-методичної роботи Волкова Н. О. відкрила семінар і запросила учасників семінару у «подорож» до країни інформаційних ігор і мультимедійних презентацій.

     Під час практичної частини вчителі інформатики АРЛІ Острійчук Ю.О. та Ряба  А.Ю. поділилися   досвідом роботи з формування інформаційно-креативної особистості.

      На завершення роботи вчителі ділилися враженнями, висловлювали вдячність організаторам семінару та разом з заступником директора з навчально-виховної роботи   Бойченко Н.К. долучилися до майстер-класу з виготовлення новорічних дарунків.

                                                            Фандюшина Т. Г.