Семінар вчителів історії

     З метою вдосконалення професійної майстерності  14.02.2018 року проведено семінар вчителів історії Зеленодольської міської ОТГ з теми «Активізація пізнавальної діяльності в навчально-виховному процесі на уроках історії». Розпочався семінар презентацією Мар’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Під час практичного блоку присутні відвідали урок історії України в 11 класі «Політика «прискорення» та її наслідки в Україні. Антиалкогольна компанія. Стан економіки. Шахтарські страйки» (вчитель історії Антоненко Н.О.) Було відзначено, що ІКТ на уроках суспільствознавчого циклу є одним із систематичних напрямків роботи вчителів. Інтерактивні методи викладання дають змогу переосмислити питання вивчення історії в школі.

    Презентований з успіхом досвід директора школи, вчителя історії      Бережної Е. С. з використання мережевого (локального та глобального) простору стане дієвим і пріоритетним для багатьох зацікавлених педагогів ОТГ, дасть можливість подивитись на процес навчання під новим кутом.

    Виховні заходи «Подорож Україною» та « Краплини історії нашої країни»  показали, що  в школі активно ведеться робота з національно-патріотичного вихованя. Зворушливі вірші, милозвучні  пісні про Україну, запалені свічки на згадку про тих, хто віддав своє житття за Батьківщину  не залишили байдужими нікого.

    Семінар пройшов у дружній обстановці. Вдячні всім педагогам, причетним до підготовки та проведення семінару за плідну творчу працю.

    Бажаємо Вам нових досягнень та професійних перемог.

                                                                             Фандюшина Т. Г.