Семінар керівників закладів освіти Зеленодольської міської ОТГ

   30.01.2019 року  на базі Великокостромського НВК  цікаво і змістовно пройшов семінар керівників закладів освіти з питання «Калейдоскоп педагогічних ідей як інноваційний підхід до формування соціально-активної особистості». Під час екскурсії  учасники семінару ознайомилися з навчальним закладом та творчими доробками вчителів.   Шайтанова О. Д.  ознайомила з тим як в закладі освіти організовано освітній простір для першокласників  НУШ та провела  ранкову зустріч.

    Методично-експерементальний блок розпочала директор НВК  презентацією  роботи колективу з реалізації завдань формування соціально-активної особистості в контексті Нової української школи.  

     За активної часті учасників семінару презентовано інноваційні форми роботи членами методичних об’єднань вчителів початкових класів та вчителів гуманітарного циклу, які запропонували поповнити методичну скарбничку вчителів соціо-ігровою технологією та технологією розвитку критичного мислення – сторітелінг.

    Особливу  зацікавленість викликало засідання клубу «Інтелект» з теми «Тригонометрія навколо нас» на якому Фруль О. О. (вчитель математики), Мартиненко С. О. (вчитель фізики),  Позігун Т. В. (вчитель біології), Рум’янцева Л. С.,  (вчитель інформатики) використовуючи кейс-технологію  спільно з вихованцями аналізували, обговорювали і приймали рішення як у  житті та  професійній  діяльності  застосувувати знання про тригонометричні функції.

   Пізнавальною  була година спілкування, присвячена вихованню сімейних цінностей. Вчителі, батьки, вихованці закладу освіти,  запрошені місцеві поетеси Фартушна К. З. та Лещенко Л. В.   разом з заступником директора з виховної роботи Таранович Л. А.  виводили формулу щасливої сім’ї.

 Семінар пройшов у дружній атмосфері.   Учасники семінару  подякували керівнику закладу і педагогічному колективу за плідну творчу працю, позитивні емоції, радість спілкування та побажали колективу Великокостромського НВК  творчого неспокою.

                                                                                                Фандюшина Т. Г.