• Стратегія розвитку Зеленодольської міської ОТГ до 2028 року в рамках Програми DOBRE

  • Новини
  • Освітній простір Зеленодольської міської ОТГ

  • Новини
  • Звіти

НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

АПОСТОЛІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ

НІКОПОЛЬСЬКОГО ВП ГУНП

В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

 

НЕБУДЬ БАЙДУЖИМ.

ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ.

ТВІЙ ВЧИНОК БУДЕ ВАРТИЙ ЧИЙОГОСЬ ЖИТТЯ

 

ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБОЮ – УНИКНИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

 

 

 

УВАГА !

МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

Працівниками Апостолівського відділення поліції Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровський області, здійснюється комплекс організаційних і практичних заходів, спрямованих насамперед на протидію незаконному зберіганню та розповсюдженню зброї, спецзасобів, боєприпасів і вибухових матеріалів, профілактики злочинів з їх використанню у злочинних цілях і не за призначенням.  

         З цією метою   з 01 по 31 жовтня 2017 року на території Апостолівського району Дніпропетровської області проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухонебезпечних речовин.

         Згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача та збут вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу, караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

         Громадяни, які добровільно здали вогнепальну зброю всіх зразків, холодну зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, що зберігалися в них без дозволу органів внутрішніх справ, звільняються від кримінальної і адміністративної відповідальності.

         Якщо ж мисливська зброя та спецзасоби не значиться серед викраденої чи серед тієї, що розшукується, то її дозволяється зареєструвати на особу, яка її добровільно здала.

         Основна мета місячника є доведення до свідомості громадян України існуючі норми чинного законодавства щодо звільнення їх від кримінальної відповідальності при добровільній здачі  зброї та вибухових матеріалів і надання можливості позбутися  зазначених предметів і матеріалів, які вони незаконно зберігають.

         З питань добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин звертайтеся до  всіх територіальних підрозділів поліції, відділу дозвільної системи Апостолівського відділення поліції Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровський області за адресою:

м. Апостолове вул. Покровська 6, або за телефонами: 

(05656)91502,(05656)91348 або 102.

Дозвільна система Апостолівського ВП

Нікопольського ВП ГУНП в області