Під час відпрацювання міста Зеленодольська поліцейські Нікопольського відділу поліції виявили нелегальний алкоголь у магазинах міста. Також у 79- річної пенсіонерки вони вилучили самогон та апарат для його виготовлення.

  Перевіряючи магазини та малі архітектурні форми, поліцейські виявили два суб'єкти підприємницької діяльності, яких притягнули до адміністративної відповідальності за продаж алкогольних напоїв без ліцензії. На власників складено адміністративні протоколи за ст. 156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами). Алкогольні напої вилучено.

  Крім того, дільничні інспектори отримали численні скарги від мешканців міста на 79 -річну пенсіонерку за виготовлення самогону. Під час візиту до неї інформація підтвердилася. Жінка видала правоохоронцям самогонний апарат та самогон, який було знищено при свідках. Як вона пояснила правоохоронцям, самогон зберігала для власного вжитку без мети збуту.

  По даному факту складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме виготовлення або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, виготовлення або зберігання без мети збуту апаратів для їх вироблення. Санкція статті передбачає штраф від 51 до 170 гривень.

  Всього поліцейські перевірили вісім торгівельних закладів та провели профілактичні бесіди з власниками та продавцями на предмет дотримання умов ліцензування та дотримання закону “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Нікопольського ВП