30 березня в будівлі Зеленодольської міської ради відбулася робоча зустріч керівництва Апостолівського відділення поліції з очільником міста Зеленодольська, депутатами та керівниками громадських формувань.

  На зустрічі обговорювалось важливе питання охорони публічної безпеки на вулицях міста. Керівництво місцевої поліції запропонувало керівникам громадських формувань “Енергетик” та “Патріот” організувати спільну роботу з патрулювання.

  Слово мав міський голова Савченко Андрій Володимирович, який сказав, що міська громада підтримує та допомагає поліції міста, зокрема виділила кошти на ремонт та обладнання поліцейської станції. Крім того, вже прийнято рішення комісії міськвиконкому про придбання камер відеонагляду.

  Полковник поліції Артур Левицький довів присутнім свої пропозиції з питань організації роботи та створення графіків несення служби нарядами. Керівники громадських формувань дійшли згоди об'єднати зусилля та співпрацювати з поліцією. Очільник міста запропонував ввести штатну одиницю в штат співробітників міської ради, яка безпосередньо буде вести документацію та комунікувати між громадськими формуваннями, поліцією та громадою міста.

  В цілому зустріч виявилась конструктивною та плідною, заплановано ряд заходів які будуть реалізовані найближчим часом.

  Відділ комунікації ГУ НП в Дніпропетровській області за матеріалами Нікопольського ВП