22 березня 2017 року Зеленодольська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 1 зустрічала  учасників семінару  - учителів гуманітарного циклу  Зеленодольської  міської об’єднаної територіальної громади.

Темою заходу було: « Використання інноваційних технологій на уроках зарубіжної літератури»

      Зустрічали гостей Антуан де Сент Екзюпері та його найвідоміший літературний герой – Маленький Принц. Саме вони познайомили педагогів громади з родзинками навчально-виховного процесу в Зеленодольській першій. А розповісти було про що, оскільки школа славиться своїми традиціями, досягненнями та перемогами.  Учасники семінару занурилися у різноманіття інновацій, якими щедро ділилися викладачі зарубіжної літератури.

         Аванесова Ольга Федорівна акцентувала увагу мотивації навчальної діяльності та  надала практичні поради  щодо  спонукання учнів до плідної роботи над творами художньої літератури.

         Жовніренко Надія Василівна презентувала технологію розвитку критичного мислення в учнів як шлях формування емоційного інтелекту  засобами вивчення поезій про дружбу та кохання.

         Головко Лариса Іванівна з вихованцями представила міні-виставу до твору Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра». Чудова акторська гра, вдало підібрані костюми, реквізит – результат кропіткої праці творчого вчителя і талановитих учнів.

         Сердюк Тетяна Іванівна та Чаркіна Наталя Валентинівна на високому рівні  презентували творчо-ігровий проект - буктрейлер за твором англійського класика детективного жанру Артура Конан Дойла. Гості були вражені уміннями та навичками школярів вільно спілкуватися як українською, так і англійською мовою, яка є рідною головному персонажу твору Шерлока Холмса.

         Учні  Кизим Людмили Олександрівни представили медіапродукт, який вчить  критично мислити, переосмислюючи твори мистецтва, вносячи в них нові фарби, нове звучання.   Майстер клас бінарних уроків показали Бобрик Тетяна Валеріївна та Нюкало Тетяна Григорівна. Використовуючи прийоми інсценізації, аналізу тексту та медіаматеріалів, учні усвідомили, що цивілізаційні процеси здатні творити дива. Апофеозом семінару стало засідання літературного клубу «Золоте перо», який провели Ковтун Юлія Михайлівна та Дихнова Тетяна Давидівна. Гості побачили, що сучасні школярі-митці знаходять натхнення не лише в реальному, а й у віртуальному світі: творчий процес відбувається і на папері, і на сторінках соціальних мереж. Шкільні майстри слова знаходять нові форми і теми, вони хочуть і можуть робити відкриття, створювати візуальну поезію, власні літературні медіапродукти.

      Теплі слова вдячності, захоплення висловили учасники семінару на адресу педагогів та учнів  Зеленодольської ЗШ №1, які  вразили високим  рівнем  професіоналізму і вмінням  надихати на творчий пошук.