На початку січня 2018 року до чергової частини Апостолівського відділення поліції звернулась  з заявою гр.-ка М., що місяць тому до її домоволодіння, яке розташоване в с. Михайлівка Апостолівського району вночі шляхом віджиму віконного скла троє невідомих чоловіків в масках на голові  проникли до будинку де із погрозою застосування насилля відносно її 24-річної доньки незаконно заволоділи грошима в сумі 650 гривень, мобільним телефоном «Нокія», планшетом «Леново», та ювелірними прикрасами.

   В ході проведення розшукових заходів працівниками кримінального розшуку були затримані 2 місцевих мешканця, один з яких раніше вже був засуджений та відбував покарання за скоєння крадіжок. Особу третього грабіжника поліцейськими встановлено, але на теперішній час останній переховується.

   Також під час допиту грабіжники дали правдиві свідчення щодо скоєння ними ще 6 злочинів (4 крадіжки особистого майна та 2 грабежів), які він скоїв протягом останніх двох місяців. Під час крадіжок та грабежів він привласнював ювелірні прикраси громадян, мобільні телефони та гаджети, алкогольні вироби, взуття завдавши загального збитку на суму близько 42 000 гривень.

   Слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка особистого майна) та ч. 3 ст. 186 Кримінального кодексу (грабіж).

   Зловмисникам пред’явлені підозри у скоєні злочинів та відносно одного Апостолівським районним судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

   Станом на початок березня 2018 року слідчим відділенням Апостолівської поліції проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, яке в березні 2018 року буде направлено до Апостолівського суду з обвинувальним актом.

 

   Під час проведення оперативних заходів в м. Зеленодольськ Апостолівського району працівниками кримінальної поліції Апостолівського відділення поліції був зупинений 46-річний місцевий мешканець. Під час поверхневого огляду працівниками поліції в сумці останнього було виявлено приблизно 35 метрів телефонного кабелю діаметром 10х2,04 мм, який належить ПАТ «Укртелеком». Сума завданої шкоди ПАТ «Укртелеком» встановлюється.

   Під час опитування крадій пояснив, що даний кабель він викрав з телекомунікаційного колодязя.

   Слідчим відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка особистого майна), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 3-х до 6 років.