«Дніпровські енергетичні послуги» запустили оновлений мобільний додаток для побутових споживачів

Дніпро, 3 червня 2019 року

За допомогою мобільного додатку кожен житель Дніпропетровщини може контролювати стан особового рахунку, передавати показники електролічильника та сплачувати рахунки зі смартфону в будь-який час.    

Користувачі смартфонів, які мають Особистий кабінет на сайті dnep.com.ua, можуть завантажити мобільний додаток в GooglePlay чи AppStore, увівши у рядку пошуку назву електропостачальника – «Дніпровські енергетичні послуги». Після встановлення та швидкої активації споживач отримує доступ до свого особового рахунку.

Оновлений мобільний додаток «Дніпровських енергетичних послуг» дозволяє:

·         швидко заносити та передавати показники лічильника;

·         миттєво сплачувати рахунки без комісії одним зі зручних способів: уводячи номер платіжної картки, скануючи її камерою смартфону чи просто піднісши її до задньої поверхні смартфону (при наявності NFC-модуля у телефоні);

·         отримувати квитанції на електронну пошту після оплати; 

·         контролювати стан особового рахунку: наявність переплати чи заборгованості;

·         одним кліком вмикати ліхтарик, якщо лічильник знаходиться у темному місці;

·         налаштувати вхід у додаток через короткий пін-код чи пін-код та відбиток пальця.

«Зараз за допомогою смартфону можна вирішити переважну більшість питань щодо споживання електроенергії. Ми розуміємо наскільки це важливо і зручно для наших клієнтів. Тому оновлений мобільний додаток – це черговий крок у напрямку покращення якості обслуговування споживачів електроенергії у Дніпрі та області», - сказала керівник департаменту з продажів та клієнтського сервісу «Дніпровських енергетичних послуг» Оксана Грищук.

На звороті платіжок, які жителі Дніпропетровщини отримують у червні за травень, буде розміщено QR-код, скануючи який можна встановити та активувати мобільний додаток за декілька хвилин.